DBF 923 3' lü Fitness Set

3 'lü Mini Spor Seti

DBF901 - Bacak ve bel esnetme aleti

AMAÇ VE FAYDALARI

Ürün fonksiyonunda, bacakların üst ve yan bölgesinde yer alan ön ve arka kaslar ile bedenin bacak , bel birleşim bölgesindeki kasların , eklemlerin çalıştırılmasını , esnetilmesini sağlar. Beden’in bu bölgesindeki kan dolaşımının hızlanmasını ve kaslara daha fazla oksijen gitmesini sağlayacak şekilde üretilmiştir.

 İŞLEYİŞ VE KULLANIM

Bacak esneme ve çalıştırma aleti aynı anda iki kişinin spor yapabilmesine olanak tanır.   El tutunma bölgesi tek merkezden iki kişinin kullanabileceği şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır.

 

DBF903 Omuz , kol ve bilek açma Çalıştırma Aleti

AMAÇ VE FAYDALARI

Ürün bir fonksiyonda, kollarda, bileklerde ve omuzlarda yer alan ön ve arka kaslar ile bedenin kol, gövde birleşim bölgesindeki eklem ve kasların çalıştırılmasını, esnetilmesini ve bedenin bu bölgesinde kan dolaşımının hızlanmasını ve kaslara daha fazla oksijen gitmesini sağlayacak şekilde üretilmiştir.

İŞLEYİŞ VE KULLANIM

Kol esneme ve çalıştırma aleti aynı anda iki kişinin kullanımına olanak verecek şekilde ve elle tutma kısmı mafsallı ve ergonomik olarak üretilmiştir

 

DBF908  Bel Esnetme aleti

AMAÇ VE FAYDALARI

Ürün iki ayrı fonksiyonda; basen bölgesi ön ve arka kasları ile sırt üstü yan bel kaslarının çalıştırılmasını ve bedenin kan dolaşımının hızlanmasını ve kaslara daha fazla oksijen gitmesini sağlayacak şekilde üretilmiştir.

 İŞLEYİŞ VE KULLANIM

Bel esnetme aleti aynı anda üç kişinin kullanımına uygun şekil’de ; bir ayrı oturma ve iki ayrı döner platform ekipmana sahiptir. El tutunma bölgesi tek merkezden üç kişinin kullanabileceği şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır.
Porto

İletişim

Cüneytbey mah. Gümüldür Çevre Yolu üzeri No:206 / 204 Menderes – İZMİR
Telefon : +90 232 237 01 12
Telefon : +90 232 237 01 13
Fax : +90 232 237 01 10
Email : db@dbpark.com.tr